House of Representatives Map
Lester (Bubba) Carpenter

District 1 - Alcorn, Tishomingo Counties

Lester (Bubba) Carpenter

Nick Bain

District 2 - Alcorn County

Nick Bain

William Tracy Arnold

District 3 - Alcorn, Prentiss Counties

William Tracy Arnold

Joseph F. (Jody) Steverson

District 4 - Alcorn, Tippah Counties

Joseph F. (Jody) Steverson

John Faulkner

District 5 - Benton, Lafayette, Marshall, Tate Counties

John Faulkner

Dana Criswell

District 6 - DeSoto County

Dana Criswell

Steve Hopkins

District 7 - DeSoto County

Steve Hopkins

John T. (Trey) Lamar III

District 8 - Lafayette, Tate Counties

John T. (Trey) Lamar III

Cedric Burnett

District 9 - Coahoma, Quitman, Tate, Tunica Counties

Cedric Burnett

Nolan Mettetal

District 10 - Lafayette, Panola, Tallahatchie Counties

Nolan Mettetal

Lataisha Jackson

District 11 - Panola, Tate Counties

Lataisha Jackson

Jay Hughes

District 12 - Lafayette County

Jay Hughes

Steve Massengill

District 13 - Benton, Lafayette, Marshall, Union Counties

Steve Massengill

Margaret Ellis Rogers

District 14 - Union County

Margaret Ellis Rogers

Mac Huddleston

District 15 - Pontotoc County

Mac Huddleston

Daniel Stephen (Steve) Holland

District 16 - Lee, Monroe Counties

Daniel Stephen (Steve) Holland

Shane Aguirre

District 17 - Lee County

Shane Aguirre

Jerry R. Turner

District 18 - Lee, Prentiss, Union Counties

Jerry R. Turner

Randy P. Boyd

District 19 - Itawamba, Lee Counties

Randy P. Boyd

Chris Brown

District 20 - Itawamba, Lee, Monroe Counties

Chris Brown

Donnie Bell

District 21 - Itawamba, Tishomingo Counties

Donnie Bell

Preston Sullivan

District 22 - Chickasaw, Pontotoc Counties

Preston Sullivan

Jim Beckett

District 23 - Calhoun, Grenada, Lafayette, Webster…

Jim Beckett

Jeff Hale

District 24 - DeSoto County

Jeff Hale

Dan Eubanks

District 25 - Desoto County

Dan Eubanks

Orlando W. Paden

District 26 - Bolivar, Coahoma Counties

Orlando W. Paden

Kenneth Walker

District 27 - Attala, Leake, Madison, Yazoo Counties

Kenneth Walker

Robert D. Foster

District 28 - Desoto County

Robert D. Foster

Abe Marshall Hudson Jr.

District 29 - Bolivar, Sunflower Counties

Abe Marshall Hudson Jr.

*

District 30 - Bolivar, Quitman, Sunflower, Tallahatchie…

*

Tracey T. Rosebud

District 30 - Bolivar, Quitman, Sunflower, Tallahatchie

Tracey T. Rosebud

Sara Richardson Thomas

District 31 - Bolivar, Humphreys, Sunflower, Washington…

Sara Richardson Thomas

Willie J. Perkins Sr.

District 32 - Leflore County

Willie J. Perkins Sr.

Thomas U. Reynolds

District 33 - Grenada, Tallahatchie, Yalobusha Counties

Thomas U. Reynolds

M. Kevin Horan

District 34 - Carroll, Grenada, Holmes, Leflore, Tallahatchie…

M. Kevin Horan

Joey Hood

District 35 - Attala, Choctaw, Webster, Winston Counties

Joey Hood

Karl Gibbs

District 36 - Clay, Monroe Counties

Karl Gibbs

Gary A. Chism

District 37 - Clay, Lowndes, Oktibbeha Counties

Gary A. Chism

Cheikh Taylor

District 38 - Clay, Lowndes, Oktibbeha Counties

Cheikh Taylor

Jeffrey C. (Jeff) Smith

District 39 - Lowndes, Monroe Counties

Jeffrey C. (Jeff) Smith

Ashley Henley

District 40 - DeSoto County

Ashley Henley

Kabir Karriem

District 41 - Lowndes County

Kabir Karriem

Carl L. Mickens

District 42 - Lowndes, Noxubee, Winston Counties

Carl L. Mickens

Loyd B. (Rob) Roberson II

District 43 - Oktibbeha, Winston Counties

Loyd B. (Rob) Roberson II

C. Scott Bounds

District 44 - Leake, Neshoba Counties

C. Scott Bounds

Michael T. Evans

District 45 - Kemper, Lauderdale, Neshoba, Winston…

Michael T. Evans

Karl Oliver

District 46 - Carroll, Grenada, Leflore, Montgomery,…

Karl Oliver

Bryant W. Clark

District 47 - Attala, Holmes, Yazoo Counties

Bryant W. Clark

Jason White

District 48 - Attala, Carroll, Holmes, Leake Counties

Jason White

Willie L. Bailey

District 49 - Washington County

Willie L. Bailey

John W. Hines Sr.

District 50 - Bolivar, Issaquena, Washington Counties

John W. Hines Sr.

Rufus E. Straughter

District 51 - Humphreys, Sharkey, Yazoo Counties

Rufus E. Straughter

Bill Kinkade

District 52 - DeSoto, Marshall

Bill Kinkade

Vince Mangold

District 53 - Franklin, Jefferson Davis, Lawrence,…

Vince Mangold

Kevin Ford

District 54 - Issaquena, Warren, Yazoo Counties

Kevin Ford

Oscar Denton

District 55 - Warren County

Oscar Denton

Philip Gunn

District 56 - Hinds, Madison Counties

Philip Gunn

Edward Blackmon Jr.

District 57 - Madison County

Edward Blackmon Jr.

Joel Bomgar

District 58 - Madison County

Joel Bomgar

Brent Powell

District 59 - Rankin County

Brent Powell

Fred Shanks

District 60 - Rankin County

Fred Shanks

Ray Rogers

District 61 - Rankin County

Ray Rogers

Tom Weathersby

District 62 - Copiah, Rankin, Simpson Counties

Tom Weathersby

Deborah Butler Dixon

District 63 - Hinds, Warren, Yazoo Counties

Deborah Butler Dixon

Bill Denny

District 64 - Hinds, Madison Counties

Bill Denny

Christopher Bell

District 65 - Hinds County

Christopher Bell

Jarvis Dortch

District 66 - Hinds County

Jarvis Dortch

Earle Banks

District 67 - Hinds County

Earle Banks

Credell Calhoun

District 68 - Hinds, Rankin Counties

Credell Calhoun

Alyce G. Clarke

District 69 - Hinds County

Alyce G. Clarke

Kathy Sykes

District 70 - Hinds County

Kathy Sykes

Adrienne Wooten

District 71 - Hinds County

Adrienne Wooten

Debra Hendricks Gibbs

District 72 - Hinds, Madison Counties

Debra Hendricks Gibbs

Cory T. Wilson

District 73 - Madison County

Cory T. Wilson

Mark Baker

District 74 - Rankin County

Mark Baker

Tom Miles

District 75 - Rankin, Scott Counties

Tom Miles

Gregory L. Holloway Sr.

District 76 - Claiborne, Copiah, Hinds Counties

Gregory L. Holloway Sr.

TO BE ELECTED

District 77 - Rankin, Simpson Counties

TO BE ELECTED

Randal (Randy) Rushing

District 78 - Leake, Newton, Scott Counties

Randal (Randy) Rushing

Mark K. Tullos

District 79 - Jasper, Smith Counties

Mark K. Tullos

Omeria Scott

District 80 - Clarke, Jasper, Jones Counties

Omeria Scott

Steve Horne

District 81 - Clarke, Lauderdale Counties

Steve Horne

Charles L. Young Jr.

District 82 - Lauderdale County

Charles L. Young Jr.

Greg Snowden

District 83 - Lauderdale County

Greg Snowden

William E. Shirley Jr.

District 84 - Clarke, Jasper, Newton Counties

William E. Shirley Jr.

America (Chuck) Middleton

District 85 - Claiborne, Franklin, Jefferson, Warren…

America (Chuck) Middleton

Shane Barnett

District 86 - Greene, Perry, Wayne Counties

Shane Barnett

Chris Johnson

District 87 - Forrest, Lamar Counties

Chris Johnson

Gary V. Staples

District 88 - Jasper, Jones Counties

Gary V. Staples

Donnie Scoggin

District 89 - Jones County

Donnie Scoggin

Noah Sanford

District 90 - Covington, Jefferson Davis, Simpson…

Noah Sanford

Bob Evans

District 91 - Copiah, Covington, Jefferson Davis,…

Bob Evans

Becky Currie

District 92 - Copiah, Lawrence, Lincoln Counties

Becky Currie

Timmy Ladner

District 93 - Hancock, Pearl River, Stone Counties

Timmy Ladner

Robert L. Johnson III

District 94 - Adams, Franklin, Jefferson Counties

Robert L. Johnson III

Patricia H. Willis

District 95 - Hancock, Harrison Counties

Patricia H. Willis

Angela Cockerham

District 96 - Adams, Amite, Pike, Wilkinson Counties

Angela Cockerham

Sam C. Mims V

District 97 - Adams, Amite, Franklin, Pike Counties

Sam C. Mims V

David W. Myers

District 98 - Pike, Walthall Counties

David W. Myers

Bill Pigott

District 99 - Lamar, Marion, Walthall Counties

Bill Pigott

Ken Morgan

District 100 - Lamar, Marion Counties

Ken Morgan

Brad A.Touchstone

District 101 - Lamar County

Brad A.Touchstone

Missy McGee

District 102 - Forrest, Lamar Counties

Missy McGee

Percy W. Watson

District 103 - Forrest County

Percy W. Watson

Larry Byrd

District 104 - Forrest County

Larry Byrd

Roun McNeal

District 105 - George, Greene, Perry Counties

Roun McNeal

John Glen Corley

District 106 - Lamar, Pearl River Counties

John Glen Corley

Douglas D. (Doug) McLeod

District 107 - George, Stone Counties

Douglas D. (Doug) McLeod

Stacey Wilkes

District 108 - Pearl River County

Stacey Wilkes

Manly Barton

District 109 - George, Jackson Counties

Manly Barton

Jeramey D. Anderson

District 110 - Jackson County

Jeramey D. Anderson

Charles Busby

District 111 - Jackson County

Charles Busby

John O. Read

District 112 - Jackson County

John O. Read

Henry B. (Hank) Zuber III

District 113 - Jackson County

Henry B. (Hank) Zuber III

Jeffrey S. Guice

District 114 - Harrison, Jackson Counties

Jeffrey S. Guice

Randall H. Patterson

District 115 - Harrison County

Randall H. Patterson

Casey Eure

District 116 - Harrison County

Casey Eure

Scott DeLano

District 117 - Harrison County

Scott DeLano

Greg Haney

District 118 - Harrison County

Greg Haney

Sonya Williams-Barnes

District 119 - Harrison County

Sonya Williams-Barnes

Richard Bennett

District 120 - Harrison County

Richard Bennett

Carolyn Crawford

District 121 - Harrison County

Carolyn Crawford

David Baria

District 122 - Hancock County

David Baria