Senate Map
Chris Massey

District 1 - DeSoto County

Chris Massey

David Parker

District 2 - DeSoto County

David Parker

Nickey Browning

District 3 - Benton, Pontotoc, Union Counties

Nickey Browning

Rita Potts Parks

District 4 - Alcorn, Tippah Counties

Rita Potts Parks

J. P. Wilemon Jr.

District 5 - Itawamba, Prentiss, Tishomingo Counties

J. P. Wilemon Jr.

Chad McMahan

District 6 - Itawamba, Lee Counties

Chad McMahan

Hob  Bryan

District 7 - Itawamba, Lee, Monroe Counties

Hob Bryan

Russell Jolly

District 8 - Calhoun, Chickasaw, Lee, Pontotoc, Yalobusha…

Russell Jolly

Gray Tollison

District 9 - Lafayette, Panola Counties

Gray Tollison

Neil Whaley

District 10 - Marshall, Tate Counties

Neil Whaley

Robert L. Jackson

District 11 - Coahoma, Panola, Quitman, Tunica Counties

Robert L. Jackson

Derrick T. Simmons

District 12 - Bolivar, Coahoma, Washington Counties

Derrick T. Simmons

Willie Simmons

District 13 - Bolivar, Sunflower, Tallahatchie Counties

Willie Simmons

Lydia Chassaniol

District 14 - Attala, Carroll, Grenada, Leflore, Montgomery,…

Lydia Chassaniol

Gary Jackson

District 15 - Choctaw, Montgomery, Oktibbeha, Webster…

Gary Jackson

Angela Turner Ford

District 16 - Clay, Lowndes, Noxubee, Oktibbeha Counties

Angela Turner Ford

Charles A. (Chuck) Younger

District 17 - Lowndes, Monroe Counties

Charles A. (Chuck) Younger

Jenifer Branning

District 18 - Leake, Neshoba, Winston Counties

Jenifer Branning

Kevin Blackwell

District 19 - DeSoto, Marshall Counties

Kevin Blackwell

Josh Harkins

District 20 - Rankin County

Josh Harkins

Barbara Blackmon

District 21 - Attala, Holmes, Leake, Madison, Yazoo…

Barbara Blackmon

Eugene S. (Buck) Clarke

District 22 - Bolivar, Humphreys, Madison, Sharkey,…

Eugene S. (Buck) Clarke

W. Briggs Hopson III

District 23 - Issaquena, Warren, Yazoo Counties

W. Briggs Hopson III

David L. Jordan

District 24 - Grenada, Holmes, Humphreys, Leflore,…

David L. Jordan

J. Walter Michel

District 25 - Hinds, Madison Counties

J. Walter Michel

John Horhn

District 26 - Hinds, Madison Counties

John Horhn

Hillman Terome Frazier

District 27 - Hinds County

Hillman Terome Frazier

Sollie B. Norwood

District 28 - Hinds County

Sollie B. Norwood

David Blount

District 29 - Hinds County

David Blount

Dean Kirby

District 30 - Rankin County

Dean Kirby

Terry C. Burton

District 31 - Lauderdale, Newton, Scott Counties

Terry C. Burton

Sampson Jackson II

District 32 - Kemper, Lauderdale, Noxubee, Winston…

Sampson Jackson II

Videt Carmichael

District 33 - Clarke, Lauderdale Counties

Videt Carmichael

Juan Barnett

District 34 - Forrest, Jasper, Jones Counties

Juan Barnett

Chris Caughman

District 35 - Copiah, Rankin, Simpson Counties

Chris Caughman

Albert Butler Sr.

District 36 - Claiborne, Copiah, Hinds, Jefferson…

Albert Butler Sr.

Bob M. Dearing

District 37 - Adams, Amite, Franklin, Pike Counties

Bob M. Dearing

Tammy Felder Witherspoon

District 38 - Adams, Amite, Pike, Walthall, Wilkinson…

Tammy Felder Witherspoon

Sally Doty

District 39 - Copiah, Lawrence, Lincoln, Walthall…

Sally Doty

Angela Burks Hill

District 40 - Marion, Pearl River Counties

Angela Burks Hill

Joey Fillingane

District 41 - Covington, Forrest, Jefferson Davis,…

Joey Fillingane

Chris McDaniel

District 42 - Forrest, Jones Counties

Chris McDaniel

Dennis DeBar Jr.

District 43 - George, Greene, Wayne Counties

Dennis DeBar Jr.

John A. Polk

District 44 - Lamar, Pearl River Counties

John A. Polk

Billy Hudson

District 45 - Forrest, Perry Counties

Billy Hudson

Philip Moran

District 46 - Hancock, Harrison Counties

Philip Moran

Joseph M. (Mike) Seymour

District 47 - Jackson, Pearl River, Stone Counties

Joseph M. (Mike) Seymour

Debbie Dawkins

District 48 - Harrison County

Debbie Dawkins

Joel Carter

District 49 - Harrison County

Joel Carter

Thomas A. (Tommy) Gollott

District 50 - Harrison County

Thomas A. (Tommy) Gollott

Michael Watson

District 51 - Jackson County

Michael Watson

Brice Wiggins

District 52 - Jackson County

Brice Wiggins